Пружинні блоки типу Bonnell

Пружинні блоки "Боннель" від виробника. Виготовляємо будь-якого розміру та форми на замовлення клієнта. Можлива одностороння та двостороння оковка пружинних блоків

<h1>Пропонуємо Вашій увазі пружинні блоки типу «Bonnell».</h1>

Особливістю цих пружинних блоків є специфічна форма спіральних пружин з послідовним зменшенням радіусу опори витка, що дозволяє уникнути дотикання витків, тертя і скрипу. За допомогою спеціального сучасного обладнання ці пружини міцно скріплюються спіраллю, виготовленою із високоякісного сталевого дроту. Саме завдяки цьому ми маємо змогу гарантувати Вам не менше 10 років відмінної експлуатації. Перевага даної технології очевидна – пружини не зміщуються, не «викручуються» та не «грають» між собою, як це буває від недостатньо міцного ручного скріплення. Не дарма пружинні блоки типу Боннель вважаються класичною моделлю блоку. Вони визнані всіма світовими виробниками матраців та м'яких меблів. 

Даний тип пружинного блоку забезпечує комфортну та фізіологічно правильну підтримку для Вашої спини та високий ортопедичний ефект. Не дивлячись на появу безлічі нових технологій, пружинні блоки Bonnell залишаються найбільш популярними через невисоку ціну і надійність, перевірену часом.

Новітнє обладнання дозволяє нам виконувати всі Ваші побажання, щодо технічних характеристик пружинного блоку Боннель:

  • Густота пружинного блоку становить 115-120 пружин на метр квадратний
  • Висота блоку 80мм, 100мм або ж 120мм
  • Будь-який розмір та форма блоку на замовлення клієнта
  • Можлива одностороння та двостороння оковка пружинних блоків дротом ᴓ 5мм